У неділю, 18 листопада, в Києві пройшло так зване «Велике народне віче». Організаторами мітингу виступили кілька правих організацій, а також ветеранські об'єднання.

В основному учасники мітингу вимагали відставки президента, а також розпуску Верховної Ради і Кабміну. 

Збір народних активістів і представників правих і ультраправих організацій почався на Михайлівській площі близько 10:00. Безпосередньо мітинг почався через 3 години. Складно зрозуміти, що завадило народному віче стати «Великим», але до 12:30 на площі було близько 300 учасників. Причиною тому може бути не по сезону холодна погода, а може і небажання скидати владу в вихідний день. Зате серед учасників складно було знайти випадкових людей – майже всі вони були повністю згодні із заявленими вимогами.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

«Я вважаю систему, яка зараз є в країні, паразітичной. Вона паразитує на народі. А народ, 90% людей, це стадо тупого бидла », – активіст з Чигирина Олександр незадоволений не тільки ситуацією в країні, а й пасивністю народу України. Для того, щоб імпічмент був проведений «згідно із законом», організатори збирали підписи учасників. Згідно з Конституцією України ініціювати імпічмент президенту може тільки Верховна Рада. Однак серед вимог народного віче була і відставка Верховної Ради, тому так і не зрозуміло, на підставі якого закону буде проводитися імпічмент президенту.

Втім, далеко не всі учасники віче були налаштовані так само радикально. Зокрема, ветеранські організації, які також збиралися на Михайлівській площі, в першу чергу вимагали звільнення учасників АТО, які зараз сидять в тюрмах. Також серед учасників віче була і Віра Савченко. За її словами, все це просто емоції. Набагато важливіше те, що люди зібралися, об'єднані спільною метою. Це дисциплінує і суспільство, і влада, впевнена Савченко.

До 14:00 мітинг розбився на кілька відокремлених груп і поступово затухаючи. Через портативні колонки учасники декламували вірші Тараса Шевченка і відтворювали гімн України. Повалення діючої влади, швидше за все, вирішили перенести на інший день.

Нагадаємо, зовсім недавно під Верховною Радою проходив мітинг авто на «евробляхах». У масових мітингах взяли участь десятки машин. А паралельно з народним віче в центрі Києва зірвали марш трансгендерів.