Учасниця 16-ї «Битви екстрасенсів», таролог, нумеролог і кармічний цілитель Аліса Шереметьєва розповіла про майбутнього президента.

”Я не ворожу на майбутнє. Я точно знаю, що все буде так, як треба".

"Що стосується України, зараз настав період 10 Енергії. Це Колесо Фортуни. Час несподіваних змін, притому змін на краще".

Так ось почнемо з дати виборів. 21 квітня. Цей день буде вібрувати на частоті двох основних енергій. 21- Енергія Світу без кордонів. 4 це Енергія чоловіків і влади. Це означає, що переможе той, хто зможе використовувати владу для підтримання миру і об’єднання людей, не залежно від їх віри і національності. Світ підтримує миротворців. Інакше при владі може виявитися тиран, розпалювач великої ворожнечі. І дай Бог, щоб ми все це зрозуміли і зробили вибір своїм серцем і розумом, а не страхом і ненавистю до інакомислячих “, – сказала екстрасенс.

В матриці Володимира Зеленського є основні три енергії. Два Воїна Переможця і енергія Мага Чарівника. Людина з такими енергіями хороший організатор. Вміє створювати команду однодумців, ставити завдання і досягати їх. Величезний творчий потенціал, підтримка вищих сил. Три Колеса Фортуни в матриці говорить про велику успішність і можливості ділитися цією удачею з іншими людьми. При зовнішній простоті, це дуже сильні люди. Перед ними відкриваються всі двері світу “, – підсумувала нумеролог.