Екологічне лихо змінить нова трагедія, населення під загрозою.

На території анексованого Криму поставлена Кремлем так звана "влада" звітувала президенту РФ Володимиру Путіну про "проблеми півострова". Їх там виявилося чимало: від екологічних, до суспільних.

Про це на сторінці у Facebook очільник громадської ініціативи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Він запевнив: аналіз ситуації невтішний, загалом українській розвідці вдалося дізнатися про припинення водопостачання через Північно-Кримський канал – а це пряма загроза для всієї промисловості та господарства.

"…промислові підприємства змушені не тільки знижувати обсяги виробництва, а й у ряді випадків повністю припинити роботу. При цьому, на які продовжують діяльність провідних кримських підприємствах не дотримується технологічний цикл, який передбачає паркан великих обсягів технічної води, що в разі продовження діяльності даних підприємств може привести до техногенної аварії з великою кількістю жертв серед персоналу і місцевих жителів", – зазначив Тимчук.

Політик додає, що пасовища на півострові пересохли, через що скорочується поголів'я рогатої худоби.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Людям скоро просто не залишиться їжі: опадів немає, полив слабкий, тому нестача врожаю овочевих і фруктових культур сягає 60-65%. Відправляють з материка, але асортимент іроздрібні ціни зовсім не з доступним.

"У зв'язку з цим, в колах вищого керівництва РФ все частіше звучить думка про те, що: "якщо питання по Україні не вдасться вирішити в 2019 році політичними методами (вибори Президента і вибори в ВР України), а саме встановлення в Україні проросійської влади, то його все одно треба буде вирішити будь-яким іншим способом, можливо, військовим ", – підсумував Тимчук.

Повідомляється, що в кінці вересня президент РФ Володимир Путін затвердив концепцію і стратегію дій Кремля на період президентських і парламентських виборів в Україні. Для реалізації планів доручено забезпечити широкомасштабну підтримку.

"За нашими даними, відповідно до затвердженої В. Путіним стратегії, виконавцям в особі держструктур і "неурядових організацій" РФ в частині, яка їх стосується, доручено сконцентрувати основні зусилля не тільки на виборах президента України в 2019 році, а й паралельно на підготовці до наступних за ними парламентських. При цьому, поставлено завдання забезпечити широкомасштабну організаційну, фінансову та інформаційну підтримку як відкритих, так і завуальованих проросійських сил", – написав Тимчук.