Голова Луганської ОДА Сергій Гайдай прокоментував ситуацію з обстрілами Криму.

За його словами, і українські військові фахівці, і ФСБ чудово знають, що саме туди прилетіло і що там вибухнуло.

“Але цивільному населенню вони (російська влада – ред.) не можуть про це повідомити, бо, виявляється, це дуже незручно – розповідати, що українці здатні зараз бомбардувати Крим”, – сказав політик в інтерв’ю Інзі Мезері.

Потім він порадив усім “друзям”-колаборантам із Криму якнайшвидше виїжджати до Росії по Кримському мосту до того, як його буде зруйновано.

За словами голови Луганської ОДА, кримчанам не вдасться втекти сухопутним коридором через Маріуполь, Бердянськ та Херсон, бо там населення підтримує Україну.

“Вискакуйте з Криму зараз. Це моя головна порада. Я підозрюю, що вони (кримські колаборанти – ред.) можуть нас дивитися, тому говорю це не один раз, можливо, прислухаються. Зібрали речі і геть із Криму. Все, ви свій вибір вже зробили”, – звернувся до проросійських мешканців Криму Гайдай.

Також він додав, що саме кримчани-колаборанти привели туди війну, але Крим ніколи не буде російським, там буде війна, причому ракетна. Перші сигнальчики вже прилетіли, наголосив політик.

“Вінниця, розбомблені міста, Харків, що постійно бомбиться. Вибачте мене, але невже ви думали, що українці це вибачать? Тепер відповідь буде й туди (у Крим – ред.). Звичайно, не по мирному населенню, але ж півострів нашпигований військовими об’єктами – аеродромами та військовими частинами, тому всі, хто живуть поруч, повинні подумати про це, зараз ідеальна можливість збирати свої речі та шукати місце десь на Кубані або в Центральній Росії”, – висловився Сергій Гайдай.