Генеральний прокурор Ірина Венедіктова заявила про те, що розслідування можливої підготовки держперевороту в Україні продовжується.  Проте без винесення на публіку будь-яких подробить. 

“Два дні для початку слідства – це мало”, – повідомила Венедіктова.

Вперше інформація про можливий державний переворот появилась ще 26 листопада. За два дні після новини відомості про можливий рейд було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Венедіктова повідомила, що вся інформація ретельно перевіряється. Вона вважає, що не варто робити поспішних висновків, а потрібно дочекатись офіційної заяви від Служби безпеки України. Особливо, на тлі того, що зараз відбувається на вулицях. 

Генпрокурор також наголосила на тому, що будь-яка інформація найближчим часом не розголошуватиметься. Така обережність запроваджена для того, щоб не погіршити і так хитку ситуацію в країні.

Нагадаємо, що 26 листопада Володимир Зеленський заявив про надходження інформації щодо підготовки держперевороту. Згідно слів президента України, у слідства появились аудіозаписи, де можна почути як деякі громадяни говорять про бізнесмена Ріната Ахметова.

Вже 29 листопада було відкрито провадження за фактом піготовки  українцями та росіянами дій, спрямованих на захоплення влади. Про це повідомила Служба безпеки України.