Лідер щойно народженої партії «Голос» фронтмен популярного гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук повідомив про те, що не збирається втрачати свою автентичність і відмовлятися від того, що довгі роки було сенсом його життя.

Співак збирається продовжити концертну діяльність навіть у разі обрання його депутатом.

«PR-стратегія Вакарчука подібна стратегії Зеленського. По-перше, в обох максимальна впізнаваність по країні, по-друге, лідер «Океану Ельзи» хоч переходить у політику, але з музикою і концертами він зав’язувати не збирається навіть після обрання депутатом», – йдеться в матеріалі.

Сам Вакарчук пояснив таку позицію вірністю своїм принципам.

«Я виступаю за повну автентичність, в політиці треба залишатися самим собою. Автентичність – один з наших принципів. Візьміть, приміром, Черчілля або зараз Трампа – при будь-яких обставинах вони залишалися і залишаються самими собою. Якщо мені не доведеться йти у виконавчу владу, то як я змушу себе відмовитися від творчості? Я тоді не я буду», – пояснює поки що тільки співак Вакарчук.

Відомо, що графіки концертів ОЕ розписані до 20 вересня: найближчий концерт 17 травня в Києві, останній відомий – в Мінську у вересні.

Додамо, що багатьох українців розчарувало таке рішення співака. Виборці наголошують на тому, що йому варто було б сконцентруватися на політичній кар'єрі, якщо Він таки нарешті наважився представляти український народ у парламенті.

Водночас, Лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук ризикує повторити політичну долю мера Києва Володимира Кличка.

Про це йдеться в передачі «Сніданок Юриста».

Зазначається, що Вакарчук, як і Кличко були національною гордістю, але в певний момент виріши піти іншим шляхом.

«Вакарчук дійсно улюбленець багатьох. І що ж робить цей улюбленець? На виборах президента всіляко підтримує Петра Олексійовича, рекомендуючи всім голосувати не по приколу, а зараз, створивши свою власну партію «Голос», раптом несподівано виявився розрекламованим каналом Петра Олексійовича «Прямим», який ніколи ні про кого, окрімі самого Петра Олексійовича, доброго слова не сказав», – йдеться у відео.

Відзначається, що таким чином відразу стає зрозуміло, хто кого підтримує і навіщо.

"Мені щиро шкода, що Вакарчук продався і побачив свою ціну і назвав її", – підсумували в відео.

Нагадаємо, раніше Святослав Вакарчук заявив про створення політичної партії. З такою заявою він виступив у четвер, 16 травня, в Києві на оглядовому майданчику біля музею історії України.

Також Вакарчук презентував частину своєї команди:

• екс-заступник міністра юстиції Юлія Клименко
• активіст Ярослав Юрчишин
• “кіборг” Андрій Шараскін
• професор Юрій Соколов
• екс-глава Одеської ОДА Соломія Бобровська.