На сході ситуація залишається дуже складною. Незважаючи на запеклий опір противника, Збройним Силам України вдається поступово витісняти окупантів із важливих стратегічних висот.

Військовий експерт, досвідчений льотчик-інструктор та полковник ЗСУ у запасі Роман Світан, розкрив деякі деталі поточної ситуації.

Він зазначив, що українські бійці активно просуваються від Бахмута на півночі на південь у напрямку Кліщіївки, Андріївки та Курдюмівки. Ці висоти, розташовані приблизно на 200 метрах над рівнем моря, є важливими стратегічними пунктами.

Крім того, Світан повідомив, що загальний рух українських військ спрямований на Горлівку, де висоти вже сягають 300 метрів.

“Це одна з основних висот, яка контролює найближчі кілька десятків, а то й близько сотні кілометрів. З Горловських висот українським військам буде можливо просуватися у бік Бахмута, але по іншій гряді, що проходить через Попасну. Це дозволить відрізати Соледарсько-Бахмутське угруповання від основних сил противника” – поділився експерт.

Також експерт повідомляв, що наразі українські сили пройшли шлях крізь мінні поля, встановлені російськими військами, що зробить подальші наступи зручнішими.

Крім того, варто зазначити, що наступним кроком буде руйнація інженерних споруд, які спорудили російські сили протягом довгого часу.