Обшуки в Іллі Киви 16 листопада відбулися у незадекларованому будинку. Такі висновки можна було зробити з оприлюднених матеріалів колеги по фракції Вадима Рабіновича. Ймовірно, сам Рабинович, навіть не підозрював як підставив свого колегу.

Фото та відео, опубліковані Рабіновичем під час обшуків проаналізували журналісти, порівнявши фото та відео з оголошеннями про продаж та оренду нерухомості і встановили, що мовиться про 3-поверховий будинок у Козині , – повідомляє Bihus.Info.

У березні 2020 року цей будинок виставили на продаж за 21 мільйон гривень або на довгострокову оренду за 120 тисяч гривень.

У декларації Іллі Киви зазначено лише:

  • земельну ділянку у Полтавській області,
  • квартиру, що належить дочці.

І Кива, і Рабінович, коментуючи обшуки, заявляли, що вони проходять у будинку нардепа. Кива, зокрема, казав, що в цьому будинку мешкає його 2-річна дитина.

Також біля будинку журналісти помітили автомобіль KIA, зареєстрований на колишнього помічника Киви Олександра Даниленка.

Повідомляється, що нардеп іноді їздить на цьому авто та записує з нього відео. Однак коментувати це Кива відмовився.

Зауважимо, 16 листопада нардеп Вадим Рабінович заявив, що до Іллі Киви о 6-й ранку приїхали з обшуком. Пізніше Кива заявив, що під час обшуків у нього вилучили речі та забрали мисливський карабін Вулкан на експертизу. Нардеп заявив про політичний тиск із боку влади.