Окупанти залишили надзвичайно багато мін, тікаючи з міста.

Під час відступу з Лимана на Донеччині російські загарбники залишили багато мін і розтяжок. Зараз сапери проводять розмінування міста. 

Про це в ефірі національного телемарафону розповів речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий.

“Зачистили від загарбників саме місто, і звичайно, залишки їх ще десь бігають по околицях, їх зараз активно відловлюють. Але там тривають стабілізаційні заходи. В першу чергу, там зараз дуже небезпечна мінна ситуація. Окупанти залишили надзвичайно багато мін протипіхотних, так звані розтяжки, залишили міни-“пелюстки”, які за листям не видно”, – зазначив він.

Також, за його словами, багато закордонних журналістів хочуть потрапити до деокупованого міста, проте там наразі дуже небезпечно.

Нагадаємо, 2 жовтня, стало відомо, що Збройні сили України повністю зачистили від російських загарбників Лиман на Донеччині.

Російські загарбники, яким вдалось вижити під час визволення Лимана Збройними силами України, втекли до тимчасово захопленого Щастя Луганської області. 

Про це розповів очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

“Деяким вцілілим у Лимані трохи пощастило – їм вдалося втекти подалі, до Щастя. Так, 30 вересня в районі цього міста була виявлена колона із цивільних автомобілів та мікроавтобусів, в якій налічувалося понад 200 військовослужбовців зі складу 2-го армійського корпусу російських військ”, – зазначив він.