Прем’єр-міністр упевнений, що правоохоронна система України викликає довіру.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков ефективно управляє правоохоронною системою, вважає прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Про це він заявив в ефірі телеканалу Перший Західний.

Шмигаль впевнений, що правоохоронна система після реформи викликає довіру, люди звертаються в поліцію, і зараз поліція “зовсім не та, якою була п’ять і більше років тому”.

Прем’єр зазначив, що не можна відокремити міністра від системи, якою він керує, і сказати, що міністр поганий, а система більш-менш хороша.

“Коли починаються політичні інтриги і спекуляції, ми завжди говоримо про одну якусь темну сторону, але подивіться і на світлу сторону, подивіться на цей баланс”, – заявив він.

За словами Шмигаля, під час звіту Авакова в Раді депутати, у яких є претензії до міністра, мали можливість задати йому питання і висловити свою позицію. Звіт Авакова був прийнятий, вважає Шмигаль. Він упевнений, що результати, представлені в звіті, “показують, що міністр Аваков на даний момент працює, управляє ефективно правоохоронною системою”.

Відзначимо, що такі заяви Шмигаль дуже дивні особливо на тлі тотальної недовіри до прем’єра і його можливої швидкої відставки. І симпатизувати в цей час, так би мовити, самому “зашкварному” міністру якось дивно.

Але на цей рахунок є своя думка у тг-каналу “Картель”.

“Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, розуміючи, що його будуть «зносити» до осені, почав проводити приховані кулуарні переговори з міністрами з протилежних кланів.

Так він увійшов в ситуативний союз з Аваковим, Степановим, Ткаченком з якими домовився вести обопільну допоміжну інформаційну підтримку.

Головний акцент, який Шмигаль використовував в переговорах, вам всім також не вигідно втрачати «крісла» в Міністерстві, адже до нового уряду ви можете не потрапити. Єдине спірне міністерство, за яке продовжиться «битва» – це «міністерство енергетики та вугільної промисловості» “, – йдеться в повідомленні каналу.