Колишній президент Грузії і керівник Виконавчого комітету Офісу простих рішень (раніше – Національна рада реформ України) Михайло Саакашвілі розповів про свою особисту зустріч з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним, яка відбулася ще 14 років тому.

Про це Саакашвілі розповів в інтерв’ю Дмитру Гордону.

“На саміті Союзу незалежних держав у Мінську (зустріч відбулася в 2006 році – ред) Путін вивів мене в якусь окрему темну кімнату, встромив нігті мені в коліно – розмова очі в очі – і пригрозив війною. Як ми потім побачили, він не жартував “, – розповів Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше Михайло Саакашвілі (колишній президент Грузії і екс-губернатор Одеської області) заявляв про те, що Україна опинилася на межі розпаду через посилення відцентрових сил в усіх регіонах.

Чиновник зазначив – для того, щоб не допустити зникнення з політичної карти України як держави, в країні необхідно оперативно проводити реформи.

Нагадаємо, 7 травня Саакашвілі отримав посаду глави Виконавчого комітету Ради нацреформ. Грузинський реформатор обіцяв лобіювати інтереси Києва в МВФ і втілювати реформи в життя.