Зростання економіки почнеться після великої приватизації та земельної реформи, заявила в ефірі Радіо Свобода депутатка від «Слуги народу», представниця Кабміну у Верховній Раді Олена Шуляк.

«Якщо буде відбуватися земельна реформа, то вона почнеться лише із жовтня 2020 року. І звісно, у бюджеті-2020 не передбачено ніяких надходжень від земельної реформи. Якщо ми говоримо про приватизацію, там також закладені дуже консервативні цифри, тому що коли йде велика приватизація, то підприємства готують 8-10 місяців. І тому там, я точно не пам’ятаю скільки, чи 6, чи 8 мільярдів гривень закладено саме на приватизацію», – зазначила вона.

Нині, за словами Шуляк, вже більше 400 підприємств передається на продаж, і вже перші три були продані за трохи більше ніж 100 мільйонів гривень.

Додамо, після запуску ринку сільськогосподарської землі в Україні у жовтні 2020 року економіка зросте на додаткові 9 мільярдів гривень протягом трьох місяців, які залишаться до закінчення того року.

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов під час парламентських слухань з питань земельної реформи 4 грудня.