Лідер проросійського руху "Український вибір", голова політради партії "За життя" Віктор Медведчук заявив, що нещодавно зустрічався з президентом РФ Володимиром Путіним, з яким обговорив низку українських питань, зокрема, звільнення моряків. 

Про це він розповів в ефірі телеканалу "Россия-1", коментуючи слова Путіна про те, що він прилітав до Москви з варіантами обміну українських моряків.

За словами Медведчука, така зустріч відбулася кілька днів тому, пише "Українська правда"

"Я зустрічався з президентом Росії з питання не обміну, а звільнення українських моряків, оскільки це питання зараз актуальне не лише в Україні, але й в усьому світі", – сказав кум Путіна.

Медведчук додав, що буде і надалі проводити переговори з цього питання.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

На питання ведучої, про що ще Медведчук спілкується з Путіним, як "єдиний спільний міст" між Україною та Росією, той відповів, що обговорювали і багато інших питань, зокрема, питання припинення бойових дій на Донбасі.

На уточнююче питання, чи робить він це за дорученням президента України Петра Порошенка, Медведчук відповів, що не за дорученням, а на прохання.

"Перш за все, я це роблю за проханням, а не за дорученням президента Порошенка. І я це роблю, бо це у моїх інтересах, і в інтересах моєї країни. Тим паче, що я можу це робити", – сказав він.