Останні події в окупованих росіянами населених пунктах свідчать про те, що партизани знають свою справу.

Українські партизани, які діють на захоплених росіянами територіях країни, лише починають показувати свою силу. Про це заявив радник Офісу президента Олексій Арестович в ефірі Фейгін Live.

“Підірвано рейки в Запорізькій області, ліквідовано колаборантів у Херсонській області. Як стверджувала російська сторона, до штабу Чорноморського флоту в Криму скинули коптер. Це тільки все починається”, – сказав він.

Представник Києва попередив загарбників, що далі “буде лише гірше”. На Херсонщині Збройні сили України продовжують гасити по позиціям ворога. Тим часом херсонське підпілля та місцеві жителі допомагають нашим воїнам та чинять спротив окупанту. Про ситуацію у регіоні розповіла жительки, яка зараз перебуває на тимчасово окупованій території.

Так, останні декілька днів добряче поприлітало по позиціям окупантів. Херсонці радіють з того, що головний гауляйтер регіону володимир сальдо опинився у важкому стані в одній із московських лікарень.  Повідомляється, що його можливо отруїли. Також зранку підстрелили заступника голови окупаційної адміністрації віталія гуру, який помер під час того, як його намагалися вивезти до Криму. Херсонське підпілля вже розповсюджує листівки з фотографіями колаборантів на надписами “Ти наступний”.