Події у тимчасово окупованому Криму багатьох відволікали від того, що відбувається на інших плацдармах. А, між іншим, подекуди відбуваються дуже цікаві рухи, що заслуговують на підвищену увагу. І це подекуди – насамперед Херсонщина.

Про це пише Олександр Коваленко у своєму Телеграм-каналі.

«Я, регулярно коментуючи цю рефлексію росіян, зазначав, що подібні рухи безглузді й більше нагадують самовбивчу місію російських окупаційних військ, аналогічну тій, що була у них на острові Зміїний. Але російські окупаційні війська продовжували насичувати правий берег силами та засобами, періодично навіть погрожуючи якимось наступом на Миколаїв, Кривий Ріг та Запоріжжя», – пише експерт.

Але цього тижня почали вирізнятися цікаві тенденції, а саме – основний кістяк російських окупаційних військ вкопався у лівобережжя та не поспішає заповнити правобережну локацію своєю присутністю.

Схоже, командування російських окупаційних військ таки змирилося з тим, що правий берег їм за нинішньої неповноцінної системи управління та системи забезпечення не втримати. Фактично вони змирилися з тим, що ЗСУ деокупують цю частину Херсонської області.

«Зрозуміло, вони не можуть просто так взяти і піти, за болотами не зрозуміють такого надто відвертого жесту доброї волі, а тому вони імітуватимуть відчайдушний опір та інші конвульсії. А ось яку вони собі ставлять ціль, так це закріпитися і окопатися на лівому березі. І ось як тут не згадати: коли мене питали, як звільнятиметься Херсонська область, то я завжди казав – через Запорізьку область. Схоже, що все до цього йде», – зазначає він.