Верховна Рада працюватиме максимально відкрито навіть в умовах обмежень, пов’язаних із коронавірусом. Про це заявив на брифінгу голова парламенту Дмитро Разумков. Так, буде обмежено доступ до приміщень ВРУ, але всі засідання (в тому числі комітетів) транслюватиме телеканал Рада.

«Увесь сигнал буде передаватись. У журналістів буде можливість отримати всю інформацію», – підкреслив спікер. Він також пообіцяв, що представники ЗМІ будуть забезпечені всіма необхідними для роботи матеріалами, в тому числі фото і відео. Спілкуватися з депутатами журналісти зможуть у пресцентрі на третьому поверсі, вул. Грушевського, 5.

При цьому Дмитро Разумков звернувся до них із проханням за можливості працювати дистанційно. «Ми повинні зробити максимум, щоб убезпечити себе, тих, хто поруч, і мінімізувати негативні наслідки ситуації з коронавірусом», – додав він.

До речі, вже сьогодні на вході до будівлі парламенту встановлено дезінфектори для рук, і ті, хто туди заходив, проходили температурний скринінг. Проходитимуть його й народні депутати.