Президент України Володимир Зеленський заявив, що готовий зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним в будь-якому форматі.

Про це Зеленський розповів в інтерв’ю телеканалу ICTV.

«Україна, в свою чергу, зацікавлена у зустрічі з президентом Росії в будь-якому форматі», – заявив Зеленський.

Він також зазначив, що сподівається на зустріч «нормандської четвірки» в складі Німеччини, Росії, України і Франції.

Президент зауважив, що ті позиції, які були обговорені країною під час зустрічі у відеоформаті з канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом Франції Емманюелем Макроном, були неконфліктними. Крім того, українська сторона заявила про готовність робити кроки для того, щоб зустріч відбулася.

«Я не знаю всіх деталей та розмов зустрічі Ангели Меркель та Емманюеля Макрона із російською стороною, яка відбулася потім, і зрозуміло, чому. Напевно, там теж є якісь питання й пропозиції, як завжди з того боку», – пояснив Зеленський.

Окрім цього, Володимир Зеленський заявив, що обговорював з президентом Джо Байденом можливість долучення США до врегулювання ситуації на Донбасі. Зокрема, мовиться про декілька варіантів.

У відповідь Штати заявили, що підтримують ідею долучення до розв’язання конфлікту. Водночас спершу вони думатимуть над форматом, а вже тоді пропонуватимуть його Україні та Росії.

Зеленський зауважив, що заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд нещодавно зустрічалася з колегами у Москві.

Український лідер наголосив: однією з тем розмови був формат участі США у процесі.