США вважатимуть вторгненням в Україну будь-який перетин кордону російськими військами – про це заявив Джо Байден.

У Білому дому опублікували заяву зі спростуванням слів Джо Байдена про “незначне вторгнення”. У Вашингтоні наголосили, що будь-який перетин російськими військами нашого кордону вважатимуть вторгненням.

Як повідомляє «24 канал», Джо Байден застеріг Володимира Путіна від агресії під час відеозустрічей. Про це заявила речниця Білого дому Джен Псакі.

Заяву оприлюднили після того, як президент України Володимир Зеленський відреагував на слова Джо Байдена про “незначне вторгнення”. За словами Джен Псакі, російська агресія одразу отримає різку відповідь від США.

«Президент Байден чітко сказав президенту Росії: якщо будь-які російські військові сили пересунуться через український кордон, це буде поновлене вторгнення, і воно зустрінеться з швидкою, жорсткою та об’єднаною відповіддю Сполучених Штатів і наших союзників», – заявила Псакі.

Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський відреагував на слова глави Білого дому і зазначив, що треба нагадати великим державам, що маленьких народів не буває. Зеленський зазначив, що він – президент великої держави.

Таку думку глава України висловив у соцмережах. Ця публікація стала відповіддю на одну з тез Джо Байдена під час пресконференції.

«Хочемо нагадати великим державам, що незначних агресій не буває і маленьких народів не буває. Як не буває й незначних жертв і маленького горя від втрати близьких», – написав президент Зеленський у відповідь.