Досвідчений український військовий відповів позитивно на запитання журналістки “Фабрики новин” про те, чи ошалені окупанти від того, що так довго не можуть досягти бажаного — окупувати Бахмут.

Володимир Назаренко повідомив, що ще однією проблемою для українських сил оборони сьогодні є погода, яка ускладнює просування техніки, але захисники Бахмута продовжують тримати оборону.

Лейтенант Національної гвардії України поділився інформацією щодо ситуації біля Бахмута:

“Те, що вони почали застосовувати таку тактику, говорить про те, що вони шаленіють від безсилля (те, що кидають дуже багато ресурсів уже дев’ятий, якщо я не помиляюся, місяць поспіль). І захопити не можуть, і увійти до міста не можуть, і перейти Бахмутку не можуть, і оточити місто не можуть, тобто нічого вони зробити не можуть, незважаючи на те, що вони десятками тисяч найманців посилали і мільярди своїх кривавих грошей на це спрямовували. , мільйони артилерійських боєприпасів, десятки мільйонів стрілецьких боєприпасів. Це їм не дає жодного успіху”.

Заступник командира батальйону “Свобода” розповів про те, що противник досяг зворотного результату, а не того, чого прагнув:

“Весь світ бачить їхню ганьбу, те, що там їм до нового року не вдалося, до початку весни не вдалося, ні до якої дати їм нічого не вдається. Це показує безсилля їхньої армії”.