Щойно президент України натиснув на кнопку «початок перевиборів», як український простір заполонив дух боротьби за голос. Потрошки із інформаційного простору новини про «хто з ким йде на вибори» витіснили повідомлення про фронт, який все ще болить. Де не де крізь факти «про нових чесних кандидатів» пробирається інформація, що перемир’я не дуже й діє, на сході час від часу знов чують нові обстріли. Але кому це цікаво, якщо В. Кличко буде першим у списку блоку Петра Порошенка. Навіть на вулиці тепер не так часто можна почути розмови про АТО, як про те, що:

–       Прошу, пані Галю, а за кого голосуватимете?

–       Та знаєте… а хто там прохідний?

Та й в інформаційній стрічці частіше новини про збори тої чи іншої партії, про списки, прізвища… А фронт ж все ще не згорнули, у соцмережах як і раніше закликають збирати гуманітарну для наших солдатів. Натомість у містах України вже можна милуватись новими передвиборчими закликами. І поки ми милувались новими банерами Ляшка: «Путін ху#ло, переможе добро», мешканці с. Сушиця на Львівщині зустрічали свого односельчанина на колінах, щоправда він уже в труні.

Безымянный

Так в інформаційна стрічці борються дві новини, але чомусь зараз важливішою стає лише одна з них. Їй відведено більше ефірного часу та зрештою більше коштів. Дорогі друзі, у нас вибори. Про АТО поговоримо згодом.

П.С. Голосуйте, дивлячись не лише на салогани, а й дії. Банер з рекламою (середній, оренда місця на місяць) коштує приблизно від 2000 грн, а більш менш нормальне взуття для військових (1 пара) – 800-900 гривень. 

 

Автор: Yavkubi