Учора у Києві та інших містах відбулися акції проти капітуляції. Одна із них – на Банковій – доволі радикальна. 

Парламентська опозиція також свято переконана, що цією акцією допоможе президенту відстояти на переговорах національні інтереси України.

Проте в більшості випадків, українці критично сприйняли “так звану” допомогу президенту, зазначаючи що йому зараз потрібна підтримка на переговорах, та найдійний тил, а не політики які розхитують “човен”. В підтримку президента висловились також Дмитро Разумков, Володимир Гройсман, Олексій Гончарук, Секретар РНБО, які запевняють – що ніякі позиції здані не будуть, а президент справиться.

І якщо соратники Зеленського його повністю підтримують, то з Порошенком і його червоними лініями все зовсім навпаки.

Тимошенко і Вакарчук взагалі не з’явились на акції. Не було патріотки Ірини Геращенко, та і скандально відома Софія Федина, якої також на майдані не чутно було, проте всеодно відзначилась новою заявою, яка була критично сприйнята, українцями, подаємо її слова в оригіналі:

Якщо президент Володимир Зеленський буде захищати державу і якщо будуть робитися кроки по зміцненню держави і демократії, я готова вибачитись перед ним за своє його несприйняття і всеціло допомагати.“Я би хотіла зустрітися з президентом і поговорити очі-в-очі. Я неодноразово казала перед виборами, що я за нього не голосувала, я не підтримувала його візію, бачення і дії. Але якщо він буде захищати державу і якщо будуть робитися кроки по зміцненню держави і демократії, я готова і вибачитись перед ним за своє його несприйняття і всеціло допомагати. І мені би хотілося дійсно зустрітися очі-в-очі, щоб зрозуміти, чи це він робить те, що відбувається, чи ним управляють”, – сказала Федина.

“Тому що я все більше кожного з тим, що відбувається в нашій державі, розумію, що хтось зверху – чи те все оточення, чи ця вся команда разом – вони так бояться Путіна, що готові загробити всю України, цькувати нас з Марусею, зокрема, аби тільки, не дай бог, Путіну не було прикро”, – додала Федина.

Така заява зі сторони Федини трактується як боязнь справ. Федина перекручує факти аби виправдатись за те що вона сказала раніше, адже вона не чекала що за слова потрібно буде відповідати. Окрім того, українці запитують її, де ж вона була вчора? Чому не прийшла підтримати Порошенка? 

От Парубій наприклад прийшов, і натовп почав скандувати, чому ти сюди “приперся”, відбулись навіть незначні сутички через це. Певно Федина розуміє, що її токсичність зіграла б не на руку Порошенку. Ну що ж цинізм, як завжди зашкалює.