Радник голови ОП переконаний, що в армії рф немає резервів.

Пауза, яка зараз помітна у просуванні окупантів, може бути провісницею провісниця “дуже великих проблем” найближчим часом

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович запевняє, що російська армія не має резервів, і передбачив їй “великі неприємності найближчим часом”. Про це він заявив в ефірі “Фейгін Live”

“Ми все ще не бачимо резервів, що прибувають з Російської Федерації, бачимо лише перекидання з одних ділянок фронту на інші, це сумно для наступаючих, хоча російські війська навіть уже не можна назвати наступаючими”, – зазначив Арестович.

За його словами, в армії РФ “не склалося щось із мобілізацією, з перекиданням, з відновленням боєздатності”.

“Я впевнений, що щось навіть вони перекинуть, але ця пауза в темпах – вона провісниця дуже великих неприємностей найближчим часом”, – наголосив радник.

Він пояснив, що армія РФ потребуватиме резервів, які потрібно розосередити на лінії фронту.

“Що б могла сказати навіть громадянська людина про стан збройних сил, які змушені перекидати два батальйони на відстань 300 км, для того, щоб усунути загрозу, яка там виникає… Якщо резерви перекидають на такі дистанції – це ознака дуже важкого стану справ з особовим складом, технікою, силами та засобами. Перекидання на 313 км (відстань між Запоріжжям та Херсоном – ред.) – це як у Другу світову війну перекидання з фронту на фронт”, – зазначив він.

Арестович підсумував, що “більше і сильніше російська армія вже навряд чи буде в цій війні”.