Як розповів голова Авдіївської міської військової адміністрації (МВА) Віталій Барабаш в ефірі телемарафону, російські окупанти намагаються захопити Авдіївку.  

На Авдіївському напрямку вже третю добу тривають дуже «гарячі» бої, адже агресори кинули у штурм не лише піхоту, а й техніку.

«За декілька днів хоч і невеликих морозів грунти трохи «схватились», підмерзли і техніка поїхала. В принципі, наші командири розуміли, чекали, що так буде і готувались до цього», — сказав Барабаш.

Він додав, що окупанти наступають з багатьох напрямків — їх понад п’ять.

«Вони малими групами по 5-8-10 осіб, з дуже багатьох напрямків одночасно намагаються штурмувати. Намагаються знайти шпаринку в нашій лінії оборони. Дійсно, це така масова навала за характером. Але наші збройні сили тримають лінію оборони і відбивають ці атаки. За минулу добу майже 50 штурмових дій ворога, це суто по нашому напрямку відбулось», — підкреслив Барабаш.

За даними Барабаша, українські військові не відступають та знищують окупантів. За останні дві доби ЗСУ знищили десятки одиниць ворожої техніки.

Факт того, що ситуація в районі Авдіївки залишається складною, підтвердив і керівник служби зі зв’язків з громадськістю 47-ї ОМБр Дмитро Лазуткін. За його словами, росіяни наступають з усіх напрямків не зважаючи на втрати.

«Ситуація не полегшується. Ворог наступає з усіх напрямків. За добу наша бригада знищила 4 БМП та 1 танк. Безперервно працюють артилерія і авіація. Трохи приморозило і ґрунт став більш зручний для техніки. Водночас, погода не сприяє безпілотникам, тому їх використовують зараз менше”, — сказав Лазуткін.

Він підтвердив, що ворог зазнає неймовірних втрат. Вони прагнуть якнайшвидше оточити місто. Але Авдіївка добре укріплена, там багато можливостей організувати оборону.