Його візит присвячений обговоренню проблемних питань розслідування авіакатастрофи МАУ.

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олексій Данилов перебуває з робочим візитом в Ірані. Про це повідомляє прес-служба РНБО.

Відзначається, що зустріч ініціював секретар Вищої ради національної безпеки Ірану Алі Шамхані для обговорення проблемних аспектів розслідування авіакатастрофи українського пасажирського літака компанії МАУ, яка сталася 8 січня 2020 року.

Відзначимо, що сьогодні секретар РНБО України вшанував пам’ять загиблих в авіакатастрофі українців і, разом з послом України в Ірані, Сергієм Бурділяком поклав квіти на місці трагедії.

Як стало відомо, Данилов буде перебувати в Ірані до 17 лютого 2020 року.

Також в пам’ять про загиблих була поставлено 11 свічок в Ванкському Соборі Святого Всеспасителя (храм Вірменської Апостольської церкви).

Раніше Іран заявив, що більше не буде ділитися з Україною матеріалами у справі авіакатастрофи літака “МАУ”. Директор з розслідувань катастроф в Іранської організації цивільної авіації Хасан Резаіфар пояснив, що дане рішення було прийнято в зв’язку з оприлюдненням аудіозапису переговорів диспетчера з пілотом іранського літака.