Кандидат у президенти, екс-міністр оборони Анатолій Гриценко відкидає всі звинувачення генпрокурора Юрія Луценка у розпродажі військового майна за викидними цінами в 2005-2007 рр. Також Луценко розповів про ціни, за якими розпродавалася військова техніка при різних міністрах оборони до 2014 року, зазначивши, що "танк Т-72 був трошки дешевше, ніж "Volkswagen". 

Гриценко зазначив: 

"Дуже сумно, що у нас немає генерального прокурора. От немає. Є балаболка. Є людина, яка без вищої освіти. Хоча б трохи навчився читати документи, закони.

Вони знають прекрасно, що жоден міністр – від першого до нинішнього – не мав і не має права нічого продавати, вони ж це знають, але продають компанії, керівників яких призначає президент своїм указом. Вони – поза міністерством оборони. Назви цих компаній зараз: "Укроборонпром", "Укрспецекспорт" – міністр до них жодного стосунку не має. Гроші в міністерство від продажу не йдуть".

Окрім того, у  Гриценка заявили, що кум Порошенка розправляється з опонентами на виборах.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Команда президента Петра Порошенка доживає свої останні дні при владі, а його кум – Юрій Луценко – позбавляється опонентів.

Таку відповідь генпрокурору опублікувала прес-секретар екс-міністра оборони, кандидата у президенти Анатолія Гриценка, Христина Бондаренко на своїй сторінці у Facebook.

"Заява Генерального прокурора, кума Президента Юрія Луценка, як і решта дій блазнів Банкової, говорить про те, що команда Порошенка доживає свої останні дні при владі. Посіпаки Банкової бісяться, бо розуміють, що не виконали жодної обіцянки, яку давали на Майдані"

За словами Христини Бондаренко кум Путіна Медведчук "зміг стати олігархом, заволодіти телеканалами, придворними експертами та лояльністю президента".

"Кум Порошенка вислужується тим, що розправляється не з ворогами України, а з опонентами свого патрона – шляхом безглуздих і безпідставних звинувачень", – заявив Гриценко, додавши, що Генпрокуратура так і не змогла довести до логічного завершення гучні "бурштинові" справи, справи "діамантових прокурорів", розкрадання у ДФС та митниці.

Наразі Генеральна прокуратура і Державне бюро розслідувань підтвердили відсутність кримінальних правопорушень у його діяльності.