Президент Володимир Зеленський призначив Дмитра Нескоромного заступником керівника Служби безпеки.

Про це свідчить указ від 1 липня, оприлюднений на сайті глави держави.

Іншими двома указами Зеленський призначив Олександра Бондарука начальником управління СБУ у Львівській області, а Івана Рудницького – начальником управління Служби безпеки України в Закарпатській області.

Хто такий Дмитро Нескоромний? 

Нескоромний до лютого 2017 року працював на посаді заступника начальника головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю в СБУ. Входив в команду колишнього начальника "К" і першого заступника голови СБУ Віктора Трепака, якого кандидат у президенти Анатолій Гриценко мав намір призначити главою СБУ в разі своєї перемоги.

Нескоромний брав участь в затриманні "діамантових прокурорів"   В СБУ “зачистили” співробітників, які затримували “діамантових прокурорів”, – Трепак  – заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця та заступника начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Володимира Шапакіна. Через це в результаті з СБУ звільнили Трепака, а 27 лютого 2017 – новий начальник "К" Павло Демчина звільнив самого Нескоромного.

Олександр Бондарук у 2014 році кілька місяців пропрацював начальником управління СБУ в Хмельницькій області. Був звільнений п’ятим президентом України Петром Порошенком.

Іван Рудницький обіймав посаду заступника начальника УСБУ у Львівській області.