Депутат Борислав Розенблат, якого підозрюють у хабарництві, стверджує, що на нього тиснуть, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Хитрож*пими м*даками я хочу назвати прид*рків, які…”: Українець підняв всю Мережу своїми словами про “євробляхи”

Про це він заявив в інтерв’ю журналістам.

Він поскаржився, що на депутатів тиснуть за заняття бізнесом свого часу. Причому проти них нібито використовують методи, які неможливо довести.

«Тому, що всі ми заповняли електронні декларації. Кожен з нас написав кількість готівки, якою володіє. Ми її заробили в 95-му, 93-му, кожен з нас прийшов в бізнес в різні роки, – каже Розенблат. – Що робить Генеральна прокуратура? Вона бере ці статки і множить на сьогоднішній курс валюти і каже, що ми не сплатили податки, бо вона не може знайти. А в 98-му році був зовсім інший курс валют».

Несплату податків нардеп називає гачком, що дозволяє «зачепити» його колег у Верховній Раді.

«Вчора було засідання суду, щодо несплати податків мною. Я заперечую рішення податкової, тому що вважаю, що воно незаконно. Але ці звинувачення є тиском на депутата», – додав Розенблат.

Нагадаємо, Солом’янський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід для позафракційного народного депутата Борислава Розенблата у вигляді застави в розмірі 7 мільйонів гривень.