12 листопада Верховна рада підтримала дострокове припинення повноважень нардепа від “Європейської солідарності” Ірини Луценко. Рішення підтримали 275 депутатів. Тепер до Верховної Ради за списками партії Порошенка заходить скандальний історик Володимир В’ятрович.

Дружина колишнього генпрокурора вирішила достроково скласти депутатські повноваження, пославшись на стан здоров’я. “Повідомляю, що подала заяву про дострокове припинення депутатських повноважень. Стан здоров’я не дає мені можливості працювати в повну силу, а відлежуватися за спинами команди не звикла”, – написала вона в Facebook.

Після того, як з фракції “ЄС” вийшла Луценко, наступною за списком “Солідарності” повинна була стати Наталя Бойко. При Порошенку вона працювала заступником міністра енергетики – займалася євроінтеграцією.

Однак, як повідомила нардеп “ЄС” Ірина Фриз, Бойко в Раду не піде, тому що відмовилася від мандату. Наступним за Бойко в списку Євросолідарності знаходиться Володимир В’ятрович, який, таким чином, може стати народним депутатом.