Близько півмільйона одержувачів субсидій втратять їх. Йдеться про три категорії людей, заявив представник Кабінету міністрів у Верховній раді Вадим Денисенко.

"Перше, запрацював реєстр субсидіантів. Лише по Київській області знайдено більше, ніж 20 тис. двійників, людей, які одночасно отримували субсидію.

Другий момент, це люди, які мають будинки більше 200 кв. м і квартири більше 120 кв. м – є питання по цих людях, чи потрібно давати субсидію на настільки великі будинки.

І третій момент, це люди, які офіційно числяться безробітними – їм пропонується йти на біржу праці. Але людина, судячи з усього, отримує зарплату в конверті і не хоче оформлюватися на біржу праці – тоді вона втрачає право на субсидію.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Це три головні категорії людей, які втратять право на субсидії у цьому році. Ніякої третини не буде. Чи буде зменшення на 10-15% субсидіантів? Так, очевидно воно буде. За прогнозами уряду, приблизно 5,5 млн млн домогосподарств в цей опалювальний сезон отримуватимуть субсидії. Минулого року близько 6 млн було. Півмільйона домогосподарств приблизно втратять свої субсидії", – пояснив Денисенко.

Він також зазначив, що наявність переказів від працюючих за кордоном родичів також будуть впливати на отримання субсидії.