Народний депутат від забороненої в парламенті фракції «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко виступав в ефірі у пропагандиста Соловйова на третій день повномасштабної війни. Обидва співрозмовники вели єхидний діалог у той час, як російські військові скидали на українські міста ракети та бомби. Відповідне відео з’явилося в мережі, а тепер таємничо зникло.

Виявилось, що пропагандистський YouTube-канал раптом видалив ефір Соловйова з Бойком, однак все склалось не так, як хотілося.Навпаки такий красномовний жест  викликав ще більше запитань щодо проросійських поглядів народного депутата.

Народний депутат від ОПЗЖ розмовляв із пропагандистом 26 лютого. Ще за довгі роки до повномасштабного вторгнення Соловйов не приховував своєї українофобської позиції і відкрито закликав знищити нашу державу. Однак ані позиція пропагандиста, ані початок повномасштабної російської агресії не завадила Бойку включитися в ефір та розмовляти з рупором Кремля.

Бойко розповідав, що «народ хоче якнайшвидшого завершення війни і готовий до переговорів». Він підспівував Соловйову, запевняючи, що жодних жертв серед мирного населення немає – адже всі давно виїхали з Києва, залишивши порожні будинки. Ба більше, втекли навіть міністри.

Ще більшу цинічність інтерв’ю додали кадри російських терактів в українських містах. Діалог Бойка та Соловйова відбувався на тлі відео із вибухами багатоповерхівок у Києві та інших містах нашої країни.

Пізніше в мережі звернули увагу, що ефір з Бойком було видалено з YouTube-каналу пропагандиста. Це пов’язали насамперед із тим, що країна-агресор РФ у такий спосіб допомагає народному депутату «відбілити» свою репутацію.

Також українці у соцмережах просять секретаря РНБО Олексія Данілова та начальника ГУ СБУ Василя Малюка звернути увагу на те, що Росія допомагає народному депутату Бойку. Громадяни нашої країни обурені, що всі випуски пропагандиста на місці, а скандальне інтерв’ю нардепа зникло нібито з невідомих причин.