Ми не забуваємо про українців, які живуть на тимчасово окупованих територіях, тому запускаємо для них телеканал із символічною назвою «Дім». У тестовому режимі канал працює від учорашнього дня. Сьогодні в Києві презентували його концепцію.

Кіно, серіали, ток-шоу, інформаційні та розважальні програми, що виробляються найбільшими українськими медіагрупами, – на цьому каналі транслюватиметься найпреміальніший з існуючого в Україні контент. Його купуватимуть за символічні гроші.

Найближчим часом на телеканалі почнеться виробництво новин, вже за 2 роки він має транслювати контент виключно власного виробництва.

Канал віщатиме в цифровому мовленні з підконтрольної території на тимчасово окуповану. Через обмеження щодо авторських прав він поки що не може виходити на супутнику та в інтернеті. Але з розвитком власного виробництва ця ситуація зміниться.

Для того, аби технічно забезпечити роботу телеканалу, підготовлено всі необхідні зміни до закону про іномовлення. Вони вже пройшли комітет, їх буде винесено до сесійної зали, щойно Рада, заблокована штучними, спамівськими правками до земельного закону, повернеться до нормальної роботи.

Ми повинні боротися за ментальність наших громадян на тимчасово окупованих територіях, наголошують в Офісі Президента і нагадують, що запуск такого ЗМІ був однією з передвиборчих обіцянок Володимира Зеленського.

Українці у мережі підтримують таке рішення і наголошують, що і Порошенко міг би таке зробити, але, вочевидь, пошкодував грошей.