Кандидат в президенти Володимир Зеленський витратив з виборчого фонду на президентську кампанію близько 60 мільйонів гривень.

Про це повідомив керівник виборчого штабу Зеленського Іван Баканов в інтерв'ю BBC News Україна. 

Він додав, що до першого туру виборів партія планує витратити ще близько 40 млн гривень, додавши, що компанії все одно не вистачає грошей для виконання всього запланованого.

На питання щодо контактування штабу Зеленського з Коломойським, Баканов сказав: "Всі ставлять це питання, я відповім так: можливо, хтось контактує, але я не бачив. Конкретно мені ніхто не давав якихось вказівок, грошей і не висловлював навіть побажань щодо того чи іншого питання від команди Ігоря Валерійовича. Тобто я не можу це навіть уявити".

Керівник штабу також розповів ЗеКоманда по всій Україні нараховує близько  500 тисяч людей, а в центральному штабі кандидата працює близько 70 людей.

Баканов додав, що нардеп Сергій Лещенко та екс-міністр фінансів Олександр Данилюк є симпатиками Зеленського і хочуть приєднатися до його команди. А колишній міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус вже у команді.

Раніше стало відомо, що за результатами опитування міжнародної компанії Greenberg Quinlan Rosner та української InfoSapiens за шоумена Володимира Зеленського готові віддати свої голоси 24% виборців, які збираються голосувати, включаючи частину тих, хто ще не визначився, але уподобання яких вдалося оцінити.

Окрім того, нещодавно стало відомо, що на компанії Володимира Зеленського, подали в суд, за порушення авторських прав у серіалі «Слуга народу 2. Від любові до імпічменту». 

Печерський районний суд Києва прийняв до провадження справу про порушення авторських прав у телесеріалі «Слуга Народу 2. Від любові до імпічменту». Найближчим часом розпочнеться розгляд. Судове засідання відкладене у зв’язку з відпусткою судді та відбудеться 8 квітня 2019 року.

14 березня 2019 р. у Печерському районному суді м. Києва мало розпочатися перше судове засідання у цивільній справі за позовом українського художника-баталіста Артура Орльонова до ТОВ «Студія Квартал 95», ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1» та ТОВ «Кіностолиця» про захист авторських прав та виплату компенсації у розмірі 31 млн. грн.

У позові йдеться, що авторське право художника було порушено відповідачами шляхом незаконного використання з комерційною метою картини «Битва під Берестечком» у заставці всіх серій телесеріалу «Слуга Народу 2. Від любові до імпічменту».