Один із бійців батальйону «Айдар», активіст луганського «Дорожнього контролю» Микола Найдін записав відеозвернення до лідера Радикальної партії Олега Ляшка, передає ІА Корупція Інфо з посиланням на  «Пресу України».

За словами Найдіна, на даний момент він знаходиться в Щасті Луганської області.

Колишній член партії і колишній помічник Ляшка звинуватив політика в невиконанні обіцянок і співпраці з Олександром Єфремовим.

«Спочатку мені здалося, що ви людина справи», – звернувся він до головного «радикала» країни.

Найдін нагадав подробиці затримання луганського депутата-сепаратиста Арсена Клінчаєва.

«Ви домовилися з Гуславським (тодішній начальник УМВС України в Луганській області – ред.), щоб він викликав до себе в кабінет Клінчаєва і після цього ви відвезли його на білому автобусі в аеропорт, щоб відвезти в Київ. Ви цього не зробили. Коли ви його допитували в автобусі вам надійшов дзвінок із вказівкою доставити Клінчаєва назад в кабінет Гуславського», – розповів боєць.За його словами, тоді Ляшку дзвонив представник голови Луганського обласного відділення «Партії регіонів» Олександра Єфремова.

Також «айдарівець» повідав про піар Ляшка на тлі батальйону.

«Ви приїжджали до нас в Щастя, навіть кілька вантажівок привозили, які не їздять. Навіть сепаратисти думали, що «Айдар» спонсорує Ляшко. Вам потрібен був не Мельничук, а піар на тлі «Айдару», щоб набрати прохідний бал. Зараз «Айдар» вам не потрібен. Ви – звичайний кидала. Не можна так», – сказав він.

В якості яскравого завершення для свого звернення Микола Найдін розрізав свій партквиток і посвідчення помічника Ляшка.

«Я думаю всі, хто отримав цю погань, зроблять теж саме», – додав він.