34-річне подружжя з Волгограду з початку цього року влаштовувало секс-оргії з рідною 12-річною дочкою, передає Корупція.Інфо

Про це випадково дізналася гінеколог, на прийом до якої дівчинку привела мати, повідомивши, що у її дочки якісь проблеми. Після огляду гінеколога стало очевидно, що шестикласниця живе активним статевим життям. Жінка звернулася в поліцію, і подружжя затримали. Після допиту матері дівчинки з'ясувалося, що подружжя вирішило "підготувати" дочку до дорослого життя, почавши вступати з нею у сексуальні контакти. Вони брали дівчинку з собою в ліжко і займалися з нею груповим сексом.

Часто мати залишала дівчинку наодинці з батьком. Після жінка зізналася, що її саму в 13 років згвалтували, тому вони з чоловіком вирішили, що буде краще, якщо дочка позбудеться невинності з рідним батьком і дізнається все про інтимне життя саме від батьків.

Шестикласниця вчилася на відмінно, проте з лютого чомусь перестала ходити в школу. Вчителям батьки повідомляли, що їх дочка хворіє. Примітно, що в трикімнатній квартирі, крім подружжя та доньки, жили ще їх бабуся і прабабуся.

Популярне: "Дерева, кущі та землю вкрило товстим шаром": У розпал літа Карпати засипало снігом (ФОТО)

Вони, дізнавшись про все, були глибоко шоковані. Глава сім'ї іноді випивав, і зв'язуватися з ним пенсіонерки побоювалися. Сусіди теж не могли припустити, що в сім'ї коїться таке збочення – сім'я вважалася благополучною. Обоє батьків заарештовані і поміщені в СІЗО, дівчинка знаходиться в реабілітаційному центрі.