Деббі виховувалася у німецькій сім'ї і завжди мріяла зустріти своїх біологічних родичів, передає Корупція.Інфо

Деббі Зутант вийшла заміж за свого зведеного брата, про існування якого навіть не знала до їхнього знайомства. 50-річна мешканка штату Флорида і 37-річний Джо одружилися три роки тому – на той час їх роман тривав вже 15 років. Родичі, у яких спільний батько, стверджують, що це було кохання з першого погляду, повідомляє The Sun.

Уже на другому побаченні закохані зайнялися сексом і, знаючи один одного всього два тижні, стали жити разом. Однак протягом 10 років їм доводилося приховувати свої стосунки від сім'ї. Зараз пара говорить про це відкрито, щоб поінформувати громадськість про такий синдром, як генетичний сексуальний потяг, при якому люди закохуються в давно втрачених родичів.

"Хоча ми з Джо родичі, коли ми зустрілися, то шалено закохалися один в одного. Я знаю, що у нас одна кров, але ж ми ніколи не росли разом. Мене усиновили у віці трьох років, і я завжди хотіла дізнатися свою справжню сім'ю "

Деббі найняла приватного детектива, щоб знайти своїх родичів. Спочатку жінка познайомилася зі своїми біологічними батьками, а потім на сімейній вечірці зустріла Джо. На наступний вечір вони вирішили повечеряти разом, тоді брат зізнався у своїх почуттях, і вже незабаром вони стали жити разом.

"Щоразу, коли у нас були гості, ми вдавали, що Джо спить в окремій кімнаті. На сімейний святах ми тримали дистанцію. На жаль, наш батько помер через три роки після нашої зустрічі, тому він так і не дізнався про наші стосунки"

Популярне: "Дерева, кущі та землю вкрило товстим шаром": У розпал літа Карпати засипало снігом (ФОТО)

Коли ж Деббі розповіла своїй родині про їхні стосунки, то все вже давно знали про те, що відбувається і поставилися з розумінням. Пара зв'язала себе узами шлюбу, незважаючи на те що це незаконно в США і їм може загрожувати до 15 років в'язниці і великий штраф.