Відомий російський блогер Ілля Варламов помітив цікаву деталь у одязі прем’єр-міністра РФ Дмитра Медведєва під час його візиту до Новгородської області. Глава уряду був одягнений у американську куртку зі зрізаними нашивками.

Про це Варламов написав у своєму блозі. Новину передає Корупція Інфо.

1255 1256 842eaea5f833af2b491a30f366a135121473585700

Так, напередодні прес-служба Кремля відзвітувала про поїздку президента Володимира Путіна та прем’єра Дмитра Медведєва до Новгородської області, де вони відвідали церкву Миколи на острові Липно та поїли ухи з місцевими рибаками. 

«На знімках чітко видно, що Медведєв носить куртку зі зрізаними нашивками. Судячи з усього, це один з різновидів американської куртки М-65. Які нашивки були зрізані, незрозуміло», – звернув увагу блогер.

У свою чергу, читачі Варламова з гумором відреагували на цю особливість одягу Медведєва. «Ну по-перше це красиво. А по-друге, він молодець, замаскувався і не палить контору, на яку працює», «Чому не в ватнику?», «Це тому що фабрика «Червоний Жовтень» не шиє куртки для ліліпутів. А ось кровожерливі НАТОвці шиють», «У Керрі віджав!», «Ще ніколи Штірліц не був такий близький до провалу…», «Мода, чо! Типу крутий дембель, який пройшов усі гарячі точки», «Не патріотично якось…», – пишуть у коментарях до запису люди.

Втім, деякі користувачі соцмережі припустили, що нашивки з куртки не зрізали, а сліди від них могли бути просто своєрідним елементом дизайну. «Ну не факт, що зрізані. Він же у нас модний, так що можливо початковий дизайн М65 джакета такий – типу зі слідами від нашивок», – відзначив один з читачів російського блогера.

Нагадаємо, Інтернет також заполонили жарти з приводу обіду Володимира Путіна та Дмитра Медведєва з російськими рибаками. Люди припустили, що цей обід є нічим іншим як постановкою. А дехто пригадав Медведєву його уже знамениту фразу про відсутність грошей на пенсії. Так, російський економіст Володимир Іноземцев у цьому контексті іронічно зазначив: «Риби немає, але Ви тримайтеся».