Поліція вже заарештувала двох підозрюваних, але їх відпустили під заставу, поки ведеться слідство, передає Корупція.Інфо

Двоє осіб було заарештовано за підозрою у вбивстві після того, як актриса розбилася на смерть, впавши з 19-го поверху елітної висотки в Лондоні.

22-річна Бетані-Марія Білс випала з вікна квартири, вартість якої в цьому житловому комплексі може досягати £ 2,6 млн, повідомляє The Sun.

Тіло загиблої було знайдено на терасі шостого поверху. Дівчина померла на місці. Розтин показав, що вона померла від важких травм в результаті падіння. У той же день поліцейські заарештували 38-річних жінку і чоловіка, але пізніше їх відпустили на свободу під заставу.

Бетані писала в соцмережах, що працює актрисою, танцівницею, педагогом, хореографом і співачкою. Друзі загиблої описали її як добру, розумну і талановиту дівчину, яка змінила життя всіх, кому пощастило з нею познайомитися.

"Вона була світом для всіх нас. У неї була найяскравіша усмішка і найкрасивіший голос. Вона була нашою співочою. Слова "ми будемо сумувати за нею" не зможуть описати всього того, що ми відчуваємо після її втрати"

Незадовго до смерті Бетані розповіла в "Твіттері" про свої психічні проблеми, зізнавшись, що колись намагалася накласти на себе руки. Але за кілька годин до смерті дівчина була в піднесеному настрої і написала в "Фейсбуці", що випадково зустріла співака The Weeknd.

Популярне: Курс долара рвонув угору, до чого готуватися гривні? Найгірші прогнози

"The Weeknd щойно пройшов повз мене і торкнувся моєї спини. Я мало не задихнулася. І думаю, що тепер я чекаю від нього дитину"