Лікарі видалили 4 тис. 100 каменів із жовчного міхура 43-річного Йогеша Єула, який протягом кількох років ігнорував гострий біль у животі, передає Корупція.Інфо

Чоловік роками не звертався до лікарів. Щоразу під час загострення хвороби він приймав знеболюючі та антациди, повідомляє MetroNews.

Минулого тижня, коли біль став нестерпним, чоловік прийшов до лікарні Крішни в штаті Махараштра в Західній Індії. Під час ультразвукового обстеження лікарі виявили в його жовчному міхурі понад 4 тис. каменів, які й спричиняли напади болю.

Спеціалісти в екстренному порядку здійснили лапароскопію та видалили жовчні камені. Двоє співробітників лікарні понад дві години підраховували кількість каменів діаметром від 3 мм до 4 мм.

"Чоловік надійшов до нас минулого тижня із сильними болями в животі. Він не хотів лікуватися, просто приймав знеболюючі, коли ставало нестерпно боляче. Після діагностики ми змусили його погодитися на операцію", – розповів доктор Амід Шарад Келе.

Популярне: "Якщо сукупний дохід більше 6900": Хто в Україні більше не отримає субсидії

Пацієнт добре реагує на лікування і через кілька днів його випишуть з медичного закладу, кажуть лікарі.

Жовчні камені, утворюються з холестерину в жовчному міхурі. Зазвичай не викликають симптомів, але можуть призводити до сильного болю у животі, якщо вони блокують протоки.