Колишній медбрат Нільс Хегель, обвинувачений у вбивстві ста пацієнтів у госпіталях Німеччини, заявив, що розкаявся у своїх злочинах.

У середу Хегель заговорив вперше за час судового розгляду. Він сказав суду, що в той момент, коли здійснював вбивства, не відчував ніяких почуттів, однак тепер це змінилося.

"Я відчуваю неймовірну провину за кожен випадок, про який я прочитав (в матеріалах справи – ред), незалежно від того, чи пам'ятаю я про нього чи ні", – заявив Хегель.

За версією звинувачення, жертвами медбрата стали як мінімум 36 пацієнтів лікарні Олденбурга і ще 64 – у медичній клініці міста Делменхорст (Нижня Саксонія). Хегель в суді визнав свою провину.

Медбрат вводив своїм пацієнтам смертельні дози ліків, проте залишав можливість повернути їх до життя в останній момент. Слідчі вважають, що Хегель робив це через марнославство, нудьгу і бажання похвалитися перед колегами.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Хегель не обирав жертв у відповідності з якими-небудь критеріями. Психіатр, який проводив бесіди з обвинуваченим, зазначив, що для вбивства медбрата "були подібні до вживання наркотику".

Слідство припускає, що остаточна кількість пацієнтів, загиблих від рук медбрата, може досягати 200 осіб. Тим не менше, відзначають ЗМІ, зібрати всі докази буде складно у зв'язку з тим, що тіла багатьох загиблих були кремовані.