Дружина відомого російського хокеїста Максима Якуцени, в даний час виступає за челябінський "Трактор", померла у віці 32 років, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Просто на підлогу”: В лікарні на Київщині стався моторошний випадок з 7-місячною дитиною

Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

"Керівництво хокейного клубу "Трактор", тренерський штаб, команда, співробітники клубу і арени, а також челябінські вболівальники висловлюють щирі співчуття одному з лідерів "Трактора" Максиму Якуцені в зв'язку з раптовим відходом з життя його дружини – Ірини Валеріївни Якуцени", – йдеться в повідомленні.

Максим Якуцени виступав за "Салават Юлаєв", ЦСКА, Новокузнецький "Металург", "Авангард", "Нафтохімік" та інші клуби КХЛ. Хокеїстові 36 років. 

За інформацією російських ЗМІ, Ірина пішла з життя після повернення з відпустки в Німеччині. Ще 26 січня на своїй сторінці в Facebook молода жінка розмістила фотографії з історичних місць Мюнхена. А 31 числа прес-служба "Трактора" повідомила про її смерть.

Друзі кажуть, що Ірина ніколи не скаржилася на здоров'я. Не так давно вона перенесла пневмонію. Після поїздки в Німеччину її самопочуття різко погіршилося. Мабуть, організм так і не зміг до кінця впоратися з інфекцією. Через гострий перебіг хвороби врятувати молоду жінку не вдалося. Знайомий сім'ї хокеїста повідомив, що причиною смерті, швидше за все, став якийсь вірус, який дівчина підхопила, поки перебувала за кордоном. Хоча причина смерті може бути й інша. Це ще належить з'ясувати фахівцям.