Британський телеведучий заарештований в Нідерландах за вбивство в Амстердамі в 1988 році

Британський телеведучий був заарештований в лондонському аеропорту Хітроу в зв'язку з передбачуваним вбивством наркомана в Амстердамі, яке відбулося близько 30 років тому. Людина, який називав себе по імені Сіджі де Мооі, з'явився в суді під своїм справжнім ім'ям Йосип Коннаг. Йому може загрожувати екстрадиція в Нідерланди. Про це повідомила газета «Дейлі мейл».

За відомостями поліції, Де Мооі написав про інцидент в своєму блозі. Запис було опубліковано в минулому році. Він описав, як він вдарив бездомної людини, який підійшов до нього з ножем, а потім викинув його в канал в Амстердамі в 1988 році. Телеведучий сказав, що він підозрює, що вбив бездомного, але точно не знає, що з ним сталося.

Де Мооі каже, що займався проституцією в Лондоні і Амстердамі, ставши бездомним в юності. За даними голландської прокуратури, ордер на арешт телеведучого виданий бо він не відповідав на запити.

Проте, поки не ясно, чи дійсно він убив бездомного. У воді протягом року знайшли не одне тіло, і поліція не знає, чи був хтось із загиблих жертвою Де Мооі.