У Василькові Київської області стався кричущий інцидент з немовлям в приймальному відділенні дитячої лікарні, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Зараз коштує 0,51 грн, а в Європі 3000 євро” – Мін’юст планує підняти ціну на популярну послугу

Про нього розповіла мама дитини Тетяна Пишняк на своїй сторінці в Facebook.

Прямо з порогу її запитали, чи буде вона лягати в стаціонар, і дали знати, що якщо ні,  то їй там не раді. При цьому її 7-місячну доньку знудило прямо на очах у лікарів.

"У той час, коли вона це говорила, мою 7-місячну доньку знудило прямо на підлогу цієї самої приймання. Як ви думаєте, лікар занепокоїлася цим фактом? Анітрохи! Вона як сиділа, так і залишилася сидіти, навіть її нога залишилася спокійно бовтатися зверху на другій нозі ", – розповіла Тетяна.

Так і не отримавши першої медичної допомоги, батьки поїхали з дитиною в приватну клініку.

При цьому жінка підкреслила, що попередній їх візит в приймальне відділення був не кращим.

"Палата, в якій дитина повинна одужувати – сире, затхле приміщення з протягом. Щоб ви розуміли, в палаті немає розетки! А навіщо? В дитячому ліжечку матрац в такому стані і такого вигляді, ніби на ньому спали бомжі. Доросле ліжко – продавлений гамак з пружин. Мається на увазі, що діти, коли хворіють, з мамою разом не сплять ні в якому разі. Інакше дитину на цьому ліжку можна задавити – справа однієї хвилини ", – написала засмучена мати.

Місцеві жителі підтримали Тетяну, запевнивши, що лікарні в місті знаходяться в жахливому стані.