Потужні снігопади і сильний вітер практично паралізували більшість європейських країн. На даний момент постійно фіксується відключення електрики і справжній хаос на дорогах. – повідомляє Корупція.Інфо

Про це повідомив сайт BBC.

На території Франції складні погодні умови залишили без електрики понад 350 тис. будинків. Жителям східного узбережжя Англії найближчим часом слід підготуватися до повеней, в той час як бельгійці вже вживають заходів для того, щоб максимально убезпечити свою країну від наслідків затоплення.

Метеорологи прогнозують значне посилення снігопадів в Німеччині. За словами вчених, найбільше дістанеться східним областям країни.

Незважаючи на те, що кожен німецький водій обізнаний про можливі наслідки перебування на дорозі в такий складний час, на днях в Баварії зафіксували відразу три ДТП зі смертельними наслідками.

Кілька тисяч мігрантів, які проживають в наметових містечках в Сербії та Греції, виявилися справжніми заручниками погоди. Людям доводиться в буквальному сенсі слова виживати. Чиновники намагаються знайти вихід з такої складної ситуації.

Страждають також жителі Болгарії, Чорногорії та Македонії, де вже п'ятий день поспіль фіксують температуру мінус 15 за Цельсієм, що є сильним відхиленням від норми в цю пору року.