Заради власних дітей їхні матері готові на багато жертв. Так, наприклад, п'ятдесятилітня американка Петті Резекер стала сурогатною матір'ю для власного онука, передає Корупція.Інфо

Її син Кайл зі своєю дружиною Коді, як і більшість подружжя, мріяли завести дітей. Але ще в підлітковому віці дівчата перенесла серйозну операцію. Їй частково вирізали матку. Завагітніти вона могла, а ось виносити дев'ять місяців дитину було для неї неможливим.

Молоді люди вирішили звернутися до штучного запліднення. Довго шукали сурогатну матір. Якось в розмові Петті пожартувала, що цілком могла б виносити свого онука. Всі посміялися з цього жарту. Однак знайти підходящу жінку для Кайла і Коді ніяк не вдавалася. Тоді згадали про Петті.

Це може здатися багатьом дивним, але жінка з радістю погодилася стати сурогатною матір'ю. Деякі медики такий вид запліднення розглядають як кровозмішення. Однак Кайл народився до ЕКО, тому проблеми не повинні були виникнути.

До того ж, Кайл і Коді таким чином зекономили багато грошей. Зазвичай така процедура дуже дорога. Бувають випадки, коли сурогатна матір заявляє свої претензії на дитину. У цьому випадку це явно не відбудеться. Родинні зв'язки позбавили сім'ю від паперової тяганини.

З першого разу завагітніти не вийшло. Довелося проводити процедуру ЕКО кілька разів. Коли молоді люди дізналися, що Петті вагітна, то поспішили їй повідомити. Цей момент вони навіть зняли на відео. Жінка після перших невдач і не думала, що у неї вийти завагітніти. Скептично ставилися до такої сурогатної матері і медики. Їм здавалося, що для п'ятдесятирічної Резекер виносити дитину буде непосильним завданням.


Популярне: «У відділення увірвалися розлючені люди …»: Натовп вчинив самосуд над насильником (відео 18+)

І насправді, вагітність Петті була складною. Їй довелося приймати не одні ліки, щоб підтримувати себе у формі. Народився малюк трохи раніше терміну – на сьомому місяці і за допомогою кесаревого розтину. Однак Крос Аллен (як назвали хлопчика) з'явився на світ абсолютно здоровим.


Петті теж швидко поправилася після пологів. Вона впевнена, що її син і невістка будуть прекрасними батьками. До того ж, її зв'язок з онуком буде куди більш тісною, ніж у інших бабусь.