Президент Володимир Зеленський обурився через те, що міністр екології і природних ресурсів Остап Семерак не прийшов на нараду з екологічної ситуації. Міністр перебуває у відпустці для участі у виборчій кампанії.

Головна проблема в Україні – екологічна, про це глава держави заявив під час наради в Кривому Розі в п'ятницю, 12 липня, пише "Інтерфакс". 

Глава держави нагадав, що ця проблема "зароджувалася" і живе в Кривому Розі». Водночас Зеленського обурив той факт, що Семерак проігнорував запрошення на тематичну нараду.

Я хотів би сказати, що ми запросили, щоб ви зрозуміли рівень ставлення до цієї проблеми нашої команди й особисто президента, міністра екології, щоб він приїхав сюди до нас. Ми всі приїхали, він не може, і дуже добре, що нас показують камери: він не зміг, тому що у нього передвиборна кампанія,– заявив президент.

Зазначимо, Остап Семерак балотується на парламентських виборах 2019 року в мажоритарному виборчому окрузі №124 у Львівській області як самовисуванець. Про свою відпустку міністр повідомив ще 2 липня на своїй сторінці у Facebook.

Окрім цього президент України Володимир Зеленський запропонував Міністерству екології та природних ресурсів переїхати до Кривого Рогу на період, поки не будуть вирішені екологічні проблеми міста і Дніпропетровської області.

Проводячи нараду з питань екологічної ситуації в Дніпропетровської області, Зеленський звернувся до мера Кривого Рогу, спитавши, чи є на балансі міста "якісь вільні будівлі для Міністерства екології".

"Знайдете? Тоді, якщо ви не проти, ми знайдемо законодавче рішення, щоб на той час, поки ми не вирішимо повністю екологічні проблеми Кривого Рогу і в цілому регіоні, запропонувати Міністерству екології працювати в Кривому Розі", – заявив президент.