Міністр оборони Степан Полторак у четвер, 26 квітня, затвердив план створення територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на базі військових комісаріатів, передає Корупція.Інфо


План передбачає новий формат роботи військкоматів.

У Міноборони уточнили, що центри створюються з метою підвищення ефективності роботи з військовозобов'язаними, резервістами та ветеранами в системі надання послуг з їх соціального та правового захисту.

Нагадаємо, 2 квітня в Україні стартував весняний призов на строкову службу, який триватиме до 31 травня.

Популярне:Невідомий забіг у автобус, облив жінку бензином і підпалив

Згідно з затвердженим Кабміном планом, лави Збройних сил поповнять 8990 призовників, Державної спеціальної служби транспорту – 1000, Держприкордонслужби – 1200, Нацгвардії – 4000 осіб.

На строкову військову службу призивають придатних за станом здоров'я чоловіків, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, і осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Що потрібно знати майбутнім призовникам

Правила призову в армію в Україні змінюються майже щороку. До весняного призову підлягають молоді люди у віці від 20 до 27 років. Абсолютно всі чоловіки, які потрапляють під цю категорію і не мають ніяких підстав для відстрочки, або ж отримання білого квитка за станом здоров'я, зобов'язані відслужити в армії.

Відстрочку від служби можна отримати не більше, ніж на рік. Після цього призовник повинен знову з'явитися до військкомату для проходження служби, або ж отримання нової відстрочки.