Земельні ділянки на 0,035 гектара та 0,145 гектара в селищі Чинадійово Закарпатської області Надія Рязанова купила в жовтні цього року. Раніше вона придбала тут земельну ділянку на 0.105 гектара та будинок на 252 квадратних метрів, орієнтовною вартістю 75 тисяч доларів, передає Корупція.Інфо.

Як повідомляла програма "Наші гроші з Денисом Бігусом" в матеріалі "Міністерська казарма", теща Степана Полторака володіє квартирою на 140 квадратних метрів у Харкові, придбаною у 2010 році під час головування Полторака у Харківській академії.

Нині вартість квадратного метра в ЖК "Дім на Набережній" сягає 980 доларів США.

"Те, що стосується тещі…трьохкімнатна квартира. Ну по-перше, це не нова квартира. Вона в ній живе 5 або 6 років, здається. Ну я думаю, що, в принципі, відповідно до Закону України, кожен громадянин має право на житло, то думаю, що це питання не зовсім… І майно, яке в неї є, там житлова площа, ви вказали, і "Купер", це не є надзвичайно високим прибутком", – прокоментував Степан Полторак.

Минулого року програма також зафільмувала дружину міністра Інну за кермом "Міні Купера" 2015 року, записаного на Рязанову. Користування "Міні Купером" Інна Полторак досі не задекларувала.

 

 

 

Популярне: Президент підписав! Нові правила працевлаштування іноземців у Польщі