Відома російська і радянська телеведуча Кіра Прошутінська. зізналася, що залишилася жива лише завдяки титанічним зусиллям лікарів.

«Якщо коротко, все почалося з якогось прищика на носі. Один професор сказав: «Все само собою пройде». Але настав той момент, коли я прийшла в онкологічний центр на Каширському шосе, де мені сказали: «Чого ви чекали стільки часу? Негайно на операцію ». І було вісім операцій. Все було на грані того, що піду з життя або стану інвалідом. Чесно кажучи, мені було страшно! Скільки праці і таланту витратили доктора, щоб відновити мене! Вони сказали, що ситуацію врятувала моя легковажність: я так втомилася, що у всьому повністю довірилася лікарям і розслабилася. Хоча і вони не були до кінця впевнені, що я повернуся в професію », – поділилася Кіра Олександрівна.

Дуже скоро Кіру чекало ще одне потрясіння. Її покинув чоловік.

«Ми прожили 28 років. Це були дуже хороші часи: спільна творчість, спільні переживання, відкриття, будівництво телекомпанії, була взаємна радість, прекрасні друзі. Тому, що б не сталося, я не буду говорити публічно. Єдине, що можу сказати: він не витримав випробування моєю хворобою. А так, я вдячна йому за всі ці роки. Я не люблю жінок, які, розлучаючись з чоловіком, із задоволенням розповідають про нього погане », – зазначила Прошутінська.