Господарський суд Дніпропетровської області вирішив повернути авіакомпанію «Дніпроавіа» у власність держави. Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко у Фейсбуці, передає Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВА ЗАЯВА ПОСЛА ЄС про певних українських політиків розбурхала увесь світ, таких подробиць ніхто не очікував!!!​


«Сьогодні рішенням господарського суду по представництву Дніпропетровської обласної прокуратури 94,5% акцій ВАТ «Авіаційна компанія» Дніпроавіа » зобов'язали списати на користь держави. Борис Філатов, здається, багато заощадив. Новий аеропорт будувати не доведеться», — написав генпрокурор.
 Генпрокуратура почала розслідування законності приватизації «Дніпроавіа» в березні минулого року. Слідчий ГПУ зазначив, що посадові особи Фонду держмайна, діючи в інтересах ТОВ «Галтера» (контролюється групою «Приват» Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, — ред.), під час приватизації 94,57% держпакета акцій «Дніпроавіа» підготували рецензію і затвердили висновок спільного підприємства «Увекон» (Київ) про вартість 94,57% акцій «Дніпроавіа» на 58,4 млн грн.

В іншій ухвалі суду зазначається, що перевіряється інформація про обставини відчуження 94,57% держпакета акцій «Дніпроавіа» на користь «Галтеры», і проводиться встановлення повного переліку осіб, які є власниками, управителями або розпорядниками майна зазначених підприємств.

Суд задовольнив обидва клопотання, надавши доступ до документів реєстраційної справи ТОВ «Галтера». Суд також надав такий доступ і до реєстраційної справи «Дніпроавіа».