Посол ЄС Хьюг Мінгареллі вважає, що корупція в Україні набагато більше відлякує інвесторів, ніж війна, передає Корупція.Інфо

Популярне: ТАКОГО собі навіть “95 квартал” не дозволяє!!! Українські гумористики жорстоко висміяли Порошенка (ВІДЕО)

Про це він заявив під час свого візиту до Львова, повідомляє представництво ЄС в Україні.

За словами Мінгареллі, Україна здатна швидко стати сучасним відкритим суспільством з ефективною та соціальної ринковою економікою.

«Але у вас є декілька перешкод… війна, яка має величезний негативний вплив на суспільство та економіку. Тому першочергова мета ЄС допомогти вам захищати незалежність, суверенітет і територіальну цілісність вашої країни», – зазначив він.

Посол також підкреслив, що, незважаючи на різні позиції країн ЄС, щодо співпраці з Кремлем, пріоритетом є консолідація для продовження санкцій проти Росії. Однак, як зауважив посол ЄС, розвитку нашої держави більше заважають внутрішні фактори і це корупція яку породила сама влада.

«Кілька людей у владі перетворюють вашу фантастичну країну в банкомат фактично знищуючи її. Великою мірою це завдяки корупції. Тому ми присвячуємо багато нашого часу, енергії та ресурсів,  щоб ділитися нашим досвідом подолання корупції з вашою владою», – зазначив Мінгареллі.